Prasátko, jak má být

30.04.2006 Ne 14:55, téma: Info, přečteno: 620x, tisk

Takhle jsem už dloouho nezachlastal...

Začalo to za lahodného včerejšího pojebaně chladného odpoledne,
kdy mě bylo tak jako nějak všeljak, hlavně ne normálně, tak sem si řekl, že si naleju nějaky drink... tak jsem šel do kuchyně... tam si nalil vínko do půllitru, zalil rumem a na finál kolu... bylo to trošku ale jen trošku.. :D silnější, tak jsem musel upít (fuj) a znova dolít kolou.... tak jsem začal pít a když jsem měl v sobě půlku tohoto výtečného drinku, rozbolel mě kýbl... hmm hmm... to asi nebude moc dobry řikám si.

První drik jsem dopil, a šel si udělat další.. to už jsem si nalil jen decaka rumu a dolil kolou... sláva, pak se ozval Tomáš S. že někam vyrazíme a oslavíme ty jeho papírky. Než jsem odešel z domu, měl jsem ještě decák samotného bílího vínka:) což se dalo, bylo to dobréé.

Dorazili jsme do panclu, kde bylo lahodně vyprázdněno, tak sme zakempili hned po levé straně a obědnali si Výbornéé pívo 12° a pár žetonů na kulec.
Hráli hráli, dopili prvni drink, pak si sedli na řiť, krásně sme tam pořešili hoodně zajimavý věci :) a přišla vedle nas banda postarších lidiček.
To jsme měli upité druhé pivko, když se k nám zadkem a hlavně TÁGEM přiblížila jedna, jistě zkušená hráčka kulečníku :D:D a šla šťouchat do kulí... bohužel asi nejsou na její vytříbený styl hry v Panském domě zvyklí... jelikož mě paní rozlila to mojo rozpité pivinko... krásně politej celej stůl... pod ním, jak když se tam někdo vychcal z podoby... sedačka mokrá.. paráááda, ještě že sem měl suchý kalhoty :D tak to druhá paní pohotově utřela hadrem, donesli mi NEW pivko a byly jsme spokojení zase všichni :) :D Poté sme dali ještě jedno pivko a první kolo panáku nás neminulo... ještě že jen zlatý griotky... bože.. dát si rum tak asi zdechnu... pak následovala cesta do NEW putiky pod dvacítkou.. je to tam docela luxusní - HEM!! A NONSTOP HEMMMMMM!! To musíme někdy s Můsou na naší dvoudení ozdravný kůře schecknout. Tu sme si dali jen coca-colu..

Další cesta byla směr pivní bar tam bylo krásně prázdno... tak sme si objednali další pivínka a pár koleček Griotek.. :D:D do toho sme si dali asi 6-8 her fotbálku... taky pěkná práce... ty vidláci barevný se vůbec nechtěli šoupat :-// asi byli namlety víc než já... takže hra byla jen v "rámci možností" :D:D ale sranda byla. Pak přišla sms ať přijdeme do 20...

Takže další zastávka 20... tam.. tam to bylo dobry..opět netradičně dal pívko... kolovali opět panáky.. opět sme dělali komedii u kulečníku :D:D, dostala se k nám i flaška šampaňskyho... čekal jsem... že mi bude osudová... ale prd :D tenhle večer mě nezdolalo nic :D:D. Vypili šáňo... zvedli kotvy... a šli domů..

Ale houby domů, štrádovali sme si to do Nepi baru... tam jsem seděl už jak tvrdý Y sice... ale já si musel extra dát ještě zase pívo - demence. Po dopití sme se sebrali a za svítání mazali už konečně domů.

Já technik samozřejmně rozdováděno po baráku.. ještě jsem musel jít do kuchyně.. pro nějaky žvanec.. jinak bych asi neusnul.. a pak si ještě sedl ke komplu, napsal nějaky ten mail... co sem koukal teď, tak DOKONCE i bez chyb :-P a kolem 6:45 šel do hajan.. vzal si telefon.. páč pán chtěl napsat ještě zprávu.... jenže pán při psaní usnul... a zpráva se hold dopsala ráno v 10:30 když se pán se vzbudil ;) :D


hh jinak chci naverbovat pár lidí do našeho sacího komanda :D:D už na to s můssou nestačíme, je potřeba víc lidí. Vstupní zkouška je dvoudení akce kdo se pozvrací, má smůůlu

Napsal Sarg před 4865 dny 0 hodinami 33 minutami. << permalink >>. komentářů