Wohnou aka Effect Music Club aka pěknej wopruz...Wopruz ??? 8-))

14.04.2007 So 01:47, téma: Info, přečteno: 715x, tisk

rozumim tomu ako sviněěě X-O

Heh, tak jsem se dozvěděl asi před třema týdnama,prýý jsem rozhodl, že se pojede na nějaky koncert (hohoo prej já a Wohnouti-určitě můj nápad :D) tákže se ten nějaky ten týden překulil, a byl tu onen pátek... Kua, že zrovna 13-tej :D naštěstí na mě se ty homo pověry nevztahujou, tak je to v pořádku!! Páč je stejně všechno irelevantní:D
Tákže.. srázek měl být po 19:00 u mě/nás? moje draha polovička dorazila kolem 18:35 a skočili jsme do sprchy... vyhladovělí jsme si chtěli dát ještě nějaky ten dlabanec, aby to lepe teklo že ááno :D jenže když jsem dodělával druhou polovičku vajec, bylo už 19:05 - luxusní načasování, že zrovna v onen okamžik dorazil svoz ála rozvos pan Tomáš S. :D a cožeee jaktože ještě nejdeteee... takže jsme si vyčeři krásně vychutnali během 3 minut (při jidle to vypadalo asi tak.. že sysel hadr) a poté jsme uháněli jak prokopnutí do auta, které nas odvezlo směr pan HB.
Dorazili jsme, koupili pana lístka(tu žlutou hovadinku mam na hnátě do teď.. přežila i sprchování...rakovina zelenožlutá...) a ještě odběhli na momentík ven, abychom.... se podívali.. jak ... ehm.. kvete bříza tam vedle hned, myslim.. bříza.. ano.. tak.. bříza..
bylo asi tak 19:50 a po pokochání jsme vyrazili z5 do rakoviny effect!!!..
Zevlovali jsme tam asi od 20:05.. v osm byl start.... stali jsme tam a čuměli jak dmnti asi necelou hodinu, páč ve 20:59 začala hrat předskupina Lety mimo a já jakožto velká kapacita ohledně těchto skpin jsem myslel, že už to jsou woh nouti. Když po hodině hraní odešli, koukal jsem jak pero a nevěděl, co se bude dít dál.V tom svoz řekl... to nebyli wohnouti.. tak jsem tak jako zakejval hlacou ve stylu "já víím" (nevěděl jsem) a šli jsme si užívat hlavní hřeb večera! Pak jsem poznal, že hrajou wohnouti. Člověk je sice neposlouchá ale pár songů slyšel snad každej, tákže jsem začal jakýmsi lehkým pohoupáváním, pak jsem začal trochu poskakovat, a na konec jsem tam skákal jak střelenej kamzík a propocenej jsem byl i na místě, kam ani slunce nesvítí! Posilněn pár drinkama jsem to naštěstí ustál 8-D.
Při cestě domů jsem přemýšlel, co ještě udělám.. a tak aby se sousedi nenudili.. začal jsem hazej pet flašky do tašky (you you rým je tu eeej nechtěný zboží je nejcenější :D), drobny bordel naházel do koše a v jednu ráno ještě oběhl popelnice a s plnou taškou tříděného odpadu doběhl ke kontejnerům a naschvál to tam "hlasitě" vysypal :D:D:D, po návratu jsem samozřejmně ještě skočil do sprchy a ve čtvrt na dvě se ještě pořádně osprchoval:D FU duchodce v baraku.. musej si před vyklepanim ještě trochu užít. Moje milá drahá polovička mezitím převlékla svůj šat, a ulehla do postele.. (v domění, že zachvilku přijdu :D ) ale já po všem tomhle tom.. podnikání ještě nechtěl jít spát... rozhodle jsem se.. že ještě něco vybleju tu na Mém skoro zapomenutém webu 8-)
Takže si pěkně užívejte zbytku pátečního večera a pokud to přežijete bez značkování chotěboře, můžete zítra pokračovat..
- žijeme jen jednou, a vteřina, kterou právě žijete je už vlastně minulost, jelikož neš si to uvědomíte, je tu další vteřina. Proto nepřemýšlejte nad vteřinama, a žijte zrovna v tom okamžiku, kdy je vám nejlíp! Páč jedině tak jste upe happy! Bez přetvařky a studu, že se vám ostatní vytleměj! je to váš okamžik, né jejich! Ať se smějou :-P

Která rakovina se směje naposled, ta uhnije nejlíp löl :D

P.S.: fkt nemám náladu číst to po sobě, tákže nějaky přeblemty slohový, gramatický nebo tvarový fkt přehledněte a buĎte tolerantní.. přec jen mám toho za sebou dnes už dost, a teším se do postele :D:D

P.P.S.: už fakt končim tak se mějte a uážívejte :-P

Napsal Sarg před 4516 dny 14 hodinami 29 minutami. << permalink >>. komentářů